Lancome La Vie Est Belle

Kozmetik endüstrisinde en büyük rekabet ortamının olduğu alanlardan biridir parfümler. Hatta gümünüzde neredeyse modaya bile yön vermekte.

Özellikle kadınlar parfüm tercihlerinde doğru seçimi yapmak konusunda oldukça hassas davranırlar.

Julia Roberts’ın gülümsemesinden ilham alan Fransa’nın kimya ve parfüm endüstrilerindeki gücünü en iyi temsil eden markalar arasında yer alan Lancome; İris çiçeğinin enfes ve zarif kokusu ile Fransızca “hayat güzeldir” anlamına gelen La Vie Est Belle parfümünün eşsiz kokusu ile adeta yaşamın güzelliğine güzellik katmaya davet ediyor.

Fransa’nın önde gelen üç parfüm yaratıcısı tarafından oluşturulan La Vie Est Belle özel içeriğiyle, kalıcı çiçeksi kokusuyla girdiğiniz ortamlara hep bir bahar havası tadında iz bırakacak nitelikte..

Mutlu ve özgür kadınlardan ilham alınarak tasarlanmış şişesiyle, mutluluk şişeye konsaydı ismi mutlaka La Vie Est Belle olurdu dedirtiyor.

Kokunun çağrıştırdığı kadın imajını özetlemek gerekirse; sofistike, feminen, karizmatik ve mutlu kadın.

Zaten bu imaja uygun bir şekilde parfümün reklam yüzü olarak Julia Roberts’ın seçilmiş olması da çok başarılı.

Genellikle yoğun ve baskın parfümler gece kullanımı için tavsiye ediliyor olsa da La Vie Est Belle gündüz kullanımı içinde oldukça uygun. Kalıcılığı yüksek bir koku olmasına rağmen çok ağır bir koku değil. Çiçek kokularına yatkın bir koku ancak kesinlikle şekerli değil. 

Kokunun kalıcılığı ise mükemmel, kullandıktan sonraki gün bile kıyafetlerinizde kokuyu hissedebilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

La Vie Est Belle Edp; Üst notalarda armut ve siyah frenk üzümü ile parfümün açılışından itibaren kendini belli ediyor.

Kalp notalarında özellikle iris çiçeğinin gücü, yasemin ve portakal çiçeği özleri hemen hissediliyor. 

Dip notalarda kalıcılığa büyük etki eden vanilya, şeker etkisini güçlendiren pralin, paçuli ve tonka fasulyesi ile formül tamamlanıyor.

Tüm bu notaların birbiriyle uyumu, La Vie Est Belle’ye ilk günden itibaren büyük beğeni kazandırıyor.

La Vie Est Belle EDP, günlük yaşamda, ofis ortamında rahatlıkla kullanılabiliyorken, güçlü ve kalıcı duruşuyla geceye de birebir uyum sağlayabiliyor. Ayrıca kullanıldığı anda tene oturuşuyla ve bulunulan ortamda anında kendini belli eden yapısıyla gün içinde sürekli tazeleme gerektirmiyor.

Her zaman güzel ve zarif olan, özgürlüğüne düşkün

kadınlar Lancome La Vie Est Belle ile farklı kılıyor.