Loading...
Kadın Parfümler2021-03-24T13:38:41+03:00

Kadın Parfümü Çeşitleri ve Kullanımları

Parfüm kozmetik ürünlerinin başında gelmektedir. Hem erkekler hem de kadınlar güzel kokmak için parfümleri tercih etmektedir. Sitemizde güzel kokunun anahtarı olan birbirinden farklı parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Kullanıcıların parfümlerini sitemiz aracılığı ile temin etmeleri onlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlardan en büyüğü ise fiyat olarak ortaya çıkmaktadır. Sitemizden yapılan parfüm alışverişlerinde mağazalara oranla oldukça yüksek kar edilmektedir. Hatta bu nedenle mağazalardan bir parfüm almak yerine sitemizden iki farklı parfüm almak mümkün hale getirilmiştir. Özellikle kadın müşterilerimizin bu fırsatları kaçırmadıkları bilinmektedir. Sitemiz kadın parfüm çeşitleri konusunda bir hayli iddialıdır.

Blog

Son Yazılar

Chloe Hibiscus Abelmoschaus

Fransız moda evi Chloe’dan yeni bir koku Chloe Hibiscus Abelmoschaus Edp. Chloe Perfume tarafından 2019 yılında tasarlanan ve romantizmden ilham alınan bir koku Hibiscus Abelmoschus. Chloe Hibiscus Abelmoschus,

En Çok Satan Dior Marka Parfümler

En Çok Satan Dior Marka Parfümler İddialı, maskülen, dinamik erkek ve kadınların en titiz davrandıkları konular arasında kişisel parfüm tercihleri geliyor. Stiliniz ne olursa olsun, hatalı seçilmiş

Chanel Coco Mademoiselle Parfüm

Chanel Coco Mademoiselle Chanel kozmetik serisi, cilt bakımı, makyaj ve parfüm kategorilerinde ki ayrıcalığını, Chanel Coco Mademoiselle ile daha da vazgeçilmez hale getiriyor. Kendinden emin, güçlü karakterdeki

Dior Hypnotic Poison Kadın Parfüm

Dior Hipnotik Zehir Kadınlar yaşı ve mesleği ne olursa olsun beğenilmek, dikkat çekmek ve bir ortama girdiğinde fark edilmek ister. Çoğu kadın kişiliğini yansıtmak, kendilerini tanıtmak için

Lancome La Vie Est Belle Kadın Parfüm

Lancome La Vie Est Belle Kozmetik endüstrisinde en büyük rekabet ortamının olduğu alanlardan biridir parfümler. Hatta gümünüzde neredeyse modaya bile yön vermekte. Özellikle kadınlar parfüm tercihlerinde doğru

Parfüm kozmetik ürünlerinin başında gelmektedir. Hem erkekler hem de kadınlar güzel kokmak için parfümleri tercih etmektedir.

Devamını oku

Güzel kokmak geçmişten günümüze kadar bireylerin hedeflediği şeylerden biridir. Güzel kokuların kadınları erkeklerden daha fazla cezbettiği de bilinmektedir.

Devamını oku

Gün içerisinde herkes saatler boyu güzel kokmak ister. Özellikle de bakımlı kişiler kıyafet seçimlerinde yaptıkları özeni parfüm seçimlerinde de gösterirler.

Devamını oku

Parfümler Hakkında En Sık Sorulan Sorular

Tester Parfüm bir deneme parfüm olup, parfüm markalarının müşterilerine kokuları denetmesi için yapılan parfümlerdir. Kokuları aynıdır.

Yüksek fiyat vermeye son. Sırf mağazada satılıp, jelatinli diye fazla para vermeye gerek var mı ? bu cevabı siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz.

Tester parfümü üretiminde orijinal parfüm üretiminde izlenen aynı yol izlenip, esansların karışım yüzdeleri aynı oranlarda hazırlanır. Kokular, renk, sertlik, koku notaları orijinal ve tester parfümde aynıdır

Tester parfümler orijinal parfüm kutularında değil tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutusunda olur ve bu kutular orjinal parfüm kutularına  basit olurlar. Tester parfüm kutularının üzerinde tester, testeur, demoware, demonstrasyon testeur, not for sale gibi yazılar bulunur. Parfüm markalarına göre kutuların üzerinde yazılan yazılar değişkendir.

Tamamen orijinal esanslardan üretilen tester parfümler markaların ürünlerini tanıtmaları için en iyi yollardan biridir. Bu sebeple ürünleri daha düşük maliyetler ile tester olarak piyasaya sunarak pazarda daha kolay pay edinmeye çalışmaktadırlar.

 Kalıcılık bağlamında üçüncü sırada olan EDT parfümler, kişiye %5-7 arası kalıcılık sunmaktadır. Yani bir outlet parfüm alırken EDT yazısını görüyorsanız, kalıcılığının nispeten daha az olduğunu bilmelisiniz.

Eğer denediğiniz bir tester parfüm üzerinde EDP yazıyor ise, bununla %7 ila arası bir kalıcılığın kastedildiğini bilmeniz gerekir. Bu demektir ki, parfümdeki konsantre oranı %7-15 arasıdır.

 Uzun süre kalıcı kokunun sırrı, koku tabakasıdır. Nemli ciltte duştan sonra kullanılacak masaj yağı veya kuru yağ spreyi, vücut kremi, ardından outlet parfüm aynı kokunun farklı formlarını kullanarak cilt üzerinde koku katmanları oluşturun. Her biri, en sevdiğiniz kokunun ömrünü arttırmak için diğerinin etkisini güçlendirir.

Maalesef bazı insanların vücut kimyası parfümün ciltten daha hızlı buharlaşmasına neden olur. Bu gibi durumlarda parfüm orjinal parfüm olsa bile cildinizde buharlaşma hızı üç katına, hatta dört katına çıkıyor. Bu noktada cildinizin asitliği olası bir suçludur. Cildiniz ne kadar asitli olursa, o kadar çok parfümü reddetme eğiliminde olur.

 Parfümünüzü her zaman elinizin arkasında test edin. Daha sonra, tester parfüm seçeneğini cildin iyi kan dolaşımıyla sıcak olduğu bir yere uygulayın. Çünkü ısı, koku aromalarını yaymaya ve büyütmeye yardımcı olur. Vücudun nabız noktaları, boğazın tabanını, bileklerin içinde, dirseklerin içinde ve dizlerin arkasında bulunan parfüm için mükemmel birer seçenektir.

 Parfüm satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok detay var. Her koku çok özeldir. Herkesin kendine yakışan parfümü o kişinin imzasıdır. O nedenle seçilen parfüm de uzun süre değiştirilmez. Genellikle mevsimsel olarak da belirli parfümler kullanılabilir. Kadınlar için de erkekler için de yazın daha fresh kokular tercih edilir. Kışın ise daha baharatlı ve vanilya kokuları kullanılabiliyor. Aynı zamanda parfüm seçilirken de orjinal parfüm çeşitleri alınmalıdır. Orjinal olmayan parfümler kötü bir koku yayar. Bunun yanı sıra koku da kalıcı olmayacaktır. Bunlara da çok dikkat etmek gerekir. Parfümler hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmalıdır.

 Parfüm seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli detay doğru kokuyu seçmektir. Kadınlar genellikle meyveli ve çiçeksi kokuları tercih ediyorlar. Kadınlar için daha hafif ve taze kokular tercih edilir. Erkekler ise sandal ağacı ve baharatlı kokuları kullanıyorlar. Ona göre erkekler ve kadınlar için doğru kokular tercih edilmelidir. Buna göre outlet parfüm de alınabilir.

Günümüzde pek çok sayıda insan tarafından outlet parfümtester parfüm ya da orjinal parfüm gündelik yaşamda parfüm olarak kullanılmaktadır. Outlet parfüm ya da orjinal parfüm arasında günümüzde pek çok fark bulunmaktadır. Çünkü aslında ikiside aynı kimyasallara sahip olan kaliteli ürünler olmaktadır.

 Kokunuzun kalıcı ve kaliteli olması için orijinal ürünlerden şaşmamalısınız. Ünlü markaların parfümlerinin size pahalı geldiği aşikârdır. Fakat gumrukmallarisatisi.com sitesine girdiğinizde dünyaca ünlü parfüm markalarının tester parfüm ürünleri bulunuyor.

Orjinal tester parfümler üretici firmanın sağladığı özel kutularında sunulur.Mutlaka kutusunun üzerinde satılık değildir ibaresi bulunmalıdır. Şişe üzerinde tester damgası olmalıdır.

 

Gerçek tester parfümler orijinal kutularda değil tester konsept için özel tasarlanmış olan kutularda yer alırlar. Bir yerde denenen, her hangi bir markaya ait tester parfüm şişesi kapaklı ise, aynı tester parfüm başka bir mağazada kapaksız olarak denendiyse, iki tester biri sahtedir.

 

Go to Top