Dior Sauvage Erkek Parfüm

İddialı, maskülen, dinamik ve genç erkeklerin en önem verdiği konular arasında kişisel parfüm tercihleri geliyor.

Dior Sauvage, baharat, çiçek ve odunsu kokularla harmanlanmış, erkeksi güçlü bir parfüm olarak dikkat çekiyor.

Parfümün reklam yüzünün ünlü sinema oyuncusu Johnny Depp olması da erkeksi bir parfüm olduğunu en iyi şekilde vurgulayıcı oldukça doğru bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. .

Güçlü ve erkeksi özelliklerle donatılmış bir koku olan, Lacivert modern şişesiyle de oldukça dikkat çeken Dior Sauvage, özellikle zamana ve modaya uymayan kendi tarzını yansıtan genç erkeklere sesleniyor.

Ürün Özellikleri:

Narenciye notaları, yosunsu erkeksi çiçekler ve odunsu aromalar taşıması parfümün özelliğini oluştururken kışkırtıcı bir çekicilik kazanmasına da katkı sağlıyor.

Üst koku notalarında karabiber ve bergamot yer alıyor.

Orta notalarında, sardunya, lavanta, sichuan biberi, elemi reçinesi, pembe biber, vetiver ve paçuli aromaları yoğun olarak hissediliyor.

Parfümün dip notaları ise sedir ağacı, laden otu, ambroxan ve misk barındırıyor.

Üst notalardan dip notalara kadar uyum içinde olan, büyük değişimler göstermeyen koku kendinizi canlı, enerjik ve ferah hissettiriyor.

Christian Dior Sauvage erkek parfümü, her cilt tipine uygun olduğu kadar, günün her saatine uyumlu, günlük kullanım için oldukça elverişli özelliklere sahip.

Rahatlatıcı etki sunan ve narenciye aromaları içeren koku her mevsime uygunluğunun yansıra Sonbahar ve Kış mevsimleri daha çok tercih edebileceğiniz bir kokuya sahip.

Sade, çekici ve erkeksi özellikler sunan Christian Dior Sauvage kalıcılığı oldukça yüksek bir parfüm olduğu için her tür sosyal etkinlik için rahatça kullanabilirsiniz.