Dior Hipnotik Zehir

Kadınlar yaşı ve mesleği ne olursa olsun beğenilmek, dikkat çekmek ve bir ortama girdiğinde fark edilmek ister.

Çoğu kadın kişiliğini yansıtmak, kendilerini tanıtmak için parfümlerinin güçlü bir silah olduğunu düşünür.

Girdikleri ortamlarda imza niteliğinde bir iz bırakmak düşüncesi etkili olunca da parfüm seçimi önemli ve oldukça zor olabilir.

Fransız Modaevi Christian Dior’un  doğal cazibesiyle hipnotize eden, baştan çıkarıcı, sıcak, büyüleyici bayan kokusu; Hypnotic Poison işte böyle oldukça çarpıcı bir koku…

Christian Dior’un imzasını taşıyan parfüm satışa sunulduğu ilk günden bu yana dominant karakterli, güçlü, iddialı ve fark edilmekten hiç çekinmeyen kadının ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Hatta dünya parfüm endüstrisinde en uzun süre boyunca en çok satılan parfümler arasında yerini çoktan almış durumda.

Ürün Özellikleri:

Oryantal esanslar ile cesur ve son derece kadınsı, büyüleyici, hipnotize eden parfüm.

Tepe notalarında kayısı, mürdüm eriği, hindistan cevizi ile ilk güçlü dokunuşu yapıyor.

Kalp notalarında yasemin, sümbül, gül, kimyon ve inci çiçeğinin muhteşem birleşimi kendini hissettiriyor.

Hypnotic Poison Edt’nin dip notalarına gelindiğinde vanilya, badem, musk ve sandal ağacı parfümün çarpıcılığını ve baskınlığını oldukça başarıyla yansıtıyor. İçerdiği özel bir tropikal çiçek olan Jacaranda ile de parfümün eşsiz duruşu ve kusursuzluğu artıyor.

Günün her saatine uygun olan  Hypnotic Poison, özellikke  akşama uygunluğu, kalıcılığıyla pek çok parfumü geride bırakmayı başarmış  iddialı bir koku.

Davetler, kokteyller gibi özel ortamlarda ön planda olmak ve kokusuyla fark edilmek isteyen kadınlar için ideal.

Kendi tutkularının peşinden gitmek isteyen iddialı kadınlar için tasarlandığı belirtilen Hypnotic Poison tüm cilt tiplerine uygun formülü, kalıcılığı sayesinde sık tazeleme gerektirmeyen yapısıyla da dünyada milyonlarca kadının beğenisini kazanmış.