Fransız moda evi Chloe’dan yeni bir koku Chloe Hibiscus Abelmoschaus Edp.

Chloe Perfume tarafından 2019 yılında tasarlanan ve romantizmden ilham alınan bir koku Hibiscus Abelmoschus.
Chloe Hibiscus Abelmoschus, ilham kaynağı romantizm alan bu parfümü çiçeksi kokulardan hoşlanan kadınlar çok sevdi.

Chloe Hibiscus Abelmoschaus Edp Parfüm Özellikleri

Hibiscus Abelmoschus 2019 yılında parfüm dünyasına sunuldu.
Çiçeksi koku grubuna ait olan Parfümün arkasındaki burun Domitille Michalon Bertier’dir.
Cedrus, Jasminum Sambac, Lavanda, Magnolia Alba, Neroli, Rosa Damascena ve Verbena’yı içeren dokuz özel kokudan oluşan Atelier Des Fleurs (çiçek atölyesi) koleksiyonunun bir parçasıdır.
Genellikle ambrette olarak bilinen ebegümeci abelmoschus’un tek bir notasından oluşan koku, çiçeksi, baharatlı, miskli akorları içerir.
Üst Notası: Greyfurt, Portakal Çiçeği, Yasemin Çiçeği.
Orta Notası: Sedir Ağacı, Sıcak Kahve, Çakmak Taşı, Sardunya Yaprakları.
Alt Notası: Biber, Paçuli, Vetiver, Sardunya, Misk.
Chloe Hibiscus Abelmoschus parfüm, kadınsı arzuları tatmin eden eşsiz ve benzersiz bir kokuya sahiptir.
Harika çiçeksi bu koku ile kendinizi havada uçuyormuş gibi hissedeceksiniz. Güneşli, hafif meyveli kokusu ve yumuşak yaprakları ile çiçek bahçelerinde hissiyatı muhteşemdir. Ebegümeci çiçeğinin sıcak parlaklığı, eau de parfümün buketini, zengin notalar ve miskli, pudra leylakları ile aydınlatır.
Chloe Hibiscus Abelmoschus Edp içeriği zerafeti şişe tasarımı üzerinde de kendini göstermekte. Üzerinde fildişi tıpalar bulunan kıvrımlı cam şişeler koku serisinin zamansız zarafetini ve sadeliğini yansıtıyor.
Oldukça yoğun ve kalıcı bir kokudur. Teninize sıkılan tek fıs ile, kendinizi bulunduğunuz ortamdaki tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaktır. Günlerce üzerinizde kalan yoğunluğu geçmeyen bu parfümün kokusuyla, öz güveniniz artacak koku sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sosyal ortamlarınızda bulunan herkesi hayran bırakıyor olmanız mutluluğunuza mutluluk katarken etkileyici olma duyularınızı tatmin edebilirsiniz.
Günün her anı yanınızda sizinle olabilecek Chloe Hibiscus Abelmoschaus özellikle akşam ortamlarınızda oldukça dikkat çekici olmanızı sağlar. Egzotik iksiri muhteşem bir aromaya sahiptir. Girdiğiniz tüm ortamlarda cezbedici olmanız kaçınılmazdır. Chloe Hibiscus Abelmoschus Edp ile ardınızda kışkırtıcı bir imza bırakırsınız.