Chanel Coco Mademoiselle

Chanel kozmetik serisi, cilt bakımı, makyaj ve parfüm kategorilerinde ki ayrıcalığını, Chanel Coco Mademoiselle ile daha da vazgeçilmez hale getiriyor.

Kendinden emin, güçlü karakterdeki özgür kadının kokusu olmanın yanında şıklığı ve zarafeti hatırlatan, turunçgil ve odunsu kokusu ile zarif ve feminen kadınların vazgeçilmezi bir koku Chanel Coco Mademoiselle

Coco Mademoiselle; Esans olarak romantik notaların ağırlıklı olduğu, baştan çıkarıcı kokusuyla asalet ve çekiciliği farklı notalarla harmanlayıp pembe büyülü şişesi ile sizi romantizm ile başbaşa bırakır.

Genç ve daima kendini genç hisseden kadınların hayat enerjisini yansıtan bir parfüm olarak, günün her saati kullanabileceğiniz bir koku sunuyor.

Chanel Coco Mademoiselle ile fark edilme, fark edilirken de elegansı koruma isteklerine çok güçlü cevaplar bulabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

Parfüm tene ilk sıkıldığında üst notalarında taşıdığı turunçgillerin ferahlatıcı kokusuyla yaz günlerine tatlı bir serinlik katar. Portakal, mandalina, portakal çiçeği ve bergamotun yer aldığı meyve özleriyle harmanlanmıştır. Açılıştaki meyve aromasının coşkusu parfümün orta notalarındaki, Türk gülünün sıcaklığı, ylang ylang’ın temiz etkisi ile birleşerek romantizmle tamamlanır…

Parfümün alt notalarında tonka fasulyesinin şekerli aroması paçulinin odunsuluğu ve miskin cezbedici kokusu ile bir araya gelerek, otoriter ve çarpıcı bir etki bırakır. Alt notaya etki eden vetiver de oldukça dikkat çeker.

Erkek parfümlerinde de sıklıkla kullanılan vetiver Coco Mademoiselle’nin güçlü kimliğini oluşturur.

Chanel Coco Mademoiselle Edp’yi tüm cilt tiplerinde güvenle kullanabilir, hem gün içinde hem iş ortamında zarif, romantik ve çekici kokmayı başarabilirsiniz.Hypnotic poison afrodizyak etkili parfümün detaylarını okumak için buraya tıklayınız..