Chanel Chance Edp Kadın Parfüm 

Abartıdan uzak sade yaşamı seven kadınlara en uygun parfümlerden biri Chanel Chance EDP…  Chanel Chance, yoğun feminen yapısı ile Chanel’in en değerli parfümleri arasında ki yerini alıyor.Chanel’in kadınların oldukça yoğun ilgisini çeken ve hemen her ürününde kadınları büyüleyen atmosferi var. Chanel Chance da şüphesiz bunu en iyi yansıtan kokulardan birisi. 

Chanel Chance bir seri olarak piyasada yer alıyor. İlk Chanel Chance, 2002 senesinde koku dünyasında yerini aldı, ardından 2007 yılında Chanel Chance Eau Fraiche ve 2010 yılında Chanel Chance Eau Tendre ile seri tamamlanıyor. Bu üç parfümün ortak noktalarından bir tanesi ise aynı parfüm tasarımcısı tarafından dizayn edilmiş olması. Bu serinin imzası Jacques Polge ait…

Chanel koleksiyonun klasik bayanlar için olan kokusu Chanel Chance Parfüm EDP ile dört mevsim kendinizi lüks hissetmeniz kaçınılmaz.Chanel’in yuvarlak şişedeki gizemli çiçeksi parfümü Chance’i, markanın diğer parfümlerinden ayıran en önemli noktalardan bir tanesi elbetteki şişesi.

Parfümün üst notalarında pembe biber, ananas, paçuli, sümbül ve iris var. Orta notalarda yasemin ve limon kendilerine yer bulurken alt notalarda kehribar, vetiver, beyaz misk ve vanilya bulunuyor.

Chanel Chance, yoğun bir biçimde çiçeksi kokuların verdiği tazelikle oldukça kalıcı bir parfüm. 

Kalıcılığını 5 ile 10 saat arasında koruyabiliyor oluşuyla günlük kullanım için oldukça uygun bir koku.

Chanel bu kokusuyla, sürdüğünüz andan itibaren kalıcı etkisi ile sizi buram buram kokusuyla  masalsı bir mutluluk ile sararken kendinizi Paris esintileri içinde hissedebilme şansı veriyor..

Chanel Chance Edp, sabah akşam kullanılabilir ve fark edilirliği oldukça yüksek bir koku olarak özellikle yaz aylarında güzel bir ferahlık hissetmek isteyenlerin tercih edeceği bir parfüm.

Ağır ve yoğun kokuları tercih eden kadınlar için çok uygun olmayabilir. Aynı zamanda yalnızca parfum değil duş jeli, vücut losyonu gibi yan ürünleri de piyasada mevcut olan Chanel Chance’ı set olarak kullanarak teninizde iyice özdeş hale de getire bilirsiniz. Chanel Chance Edp, çiçek kokularının verdiği tatlılığın yanında, kadın çekiciliğini de yansıtmak isteyen kadınların tercihi olabilir.