Chanel Bleu De sıradanlıktan uzak olmayı seven erkeklerin tercih ettiği parfümlerden biridir.

Aromatik odunsu parfüm grubunda yer alan Bleu De Chanel, dikkat çeken  kokusuyla özgür erkeğe övgü yapıyormuş gibi hissettiren, meydan okuyan tavrı ile oldukça erkeksi bir kokudur.

Zarif kokusu ile BLEU DE CHANEL’in kararlılığı simgeleyen bir diğer karakteri ortaya çıkarır.

Parfümün İçerik Özelliği

Tepe Notası: Turunçgil Harmanı.

Kalp Notası: Yasemin, Greyfurt, Limon, Vetiver, Nane.

Dip Notası: Pembe Biber, Sedir, Tütsü.

Odunsu notalarla açılışı yapan Bleu de Chanel erkeksi tavrıyla karşı konulmaz bir etkiye sahip. Arkadan gelen narenciye kokuları yoğun odunsu tatları yumuşatırken kendisini baharatların sıcak ellerine bırakıyor.

Notaları arasında bulunan nanenin derin ve güçlü bir his vermesi ile Chanel Bleu De olgun bir tarzı olan ve ağırlığını ortaya koymak isteyen erkeklerin kullanabileceği bir parfüm olarak dikkat çekiyor.

Günlük olarak gündüz ofis veya iş ortamında kullanıma uygundur. Her tarzın erkeği tercih edebilir. Takım elbiseyle uygun olduğu kadar spor tarzı benimseyen erkeklerde rahatlıkla kullanabilir. Girdiği her ortamda ilgi odağı olmayı seven, bakışların üzerinde olmasını isteyen erkekler için iyi bir tercihtir. 

Ferah kaliteli ve zengin içeriğe sahip bir parfümdür. Her cilt tenine uygun olsada, kalıcılık süresi tenden tene değişiklik gösterebilir. Hem tende hem de kıyafetler üzerinde uzun bir süre sayılabilecek olan 6-8 saat kalıcılığı devam eden bir parfümdür.

Chanel Bleu De Siyah kare şeklinde, oldukça sade ve yalın görünümde şişe tasarımına sahiptir. Mıknatıslı kullanışlı kapağıyla kullanım açısından oldukça kolaylık sağlar. Manyetik kapağı, açıp bıraktığınızda kendiliğinden kapanma özelliği taşır ve kapaktan tutsanız da düşmez.

Chanel Bleu De, tatlı ve odunsu kokusuyla yoğun bir şekilde hissedilebilen bir yapıya sahip olarak ilkbahar ve yaz aylarına daha çok yakışan bir parfüm özelliğindedir…