Carolina Herrera Good Girl Edp Bayan Parfüm

Siyah ve beyaz!

Gece ve gündüz!

İyi kız, kötü kız!

İşte Carolina Herrera’dan kadınsılığın uç noktalarını yakalayan eşsiz bir koku….

Carolina Herrera eşsiz kokusu Good Girl’ü, muhteşem etkileyici kadınılık sembolü stiletto formlu şişesi ile bütünleştirdi. 

Good Girl… iyi kız… kötü kız… Işıltılı, kadınsı yasemin notaları ve uyarıcı sümbülteber onun aydınlık tarafını tanımlarken, bağımlılık yaratan tonka ve baştan çıkarıcı kakao onun esrarını ve derinliğini ifade eder. İçindeki kötü kızı uyandırır.

“Göz kamaştırıcı bir kadının bir mekana girdiği ve herkesin onun kim olduğunu merak etmeye başladığı anın eşi benzeri yoktur” 

Carolina Herrera Good Girl, modern, sofistike, cesur güçlü adeta kışkırtıcı kadınla tanıştırıyor. 

Çiçeksi, Baharatlı, Şekerli Koku grubuna ait parfümün özellikleri: 

Parfümün formülünde, yasemin, tonka fasülyesi, kakao, sümbülteber, limon, bergamot, badem, kahve, Bulgar gülü, Orris, portakal çiçeği, paçuli, vanilya, sandal ağacı, misk, sedir, tarçın, amber, pralin, kaşmir notaları bulunur. 

Açılış notalarında badem ve kahve ile tüm duyuları harekete geçirerek kendini belli ediyor. Orta notalara ulaşıldığında tatlı ve alımlı yasemin Good Girl’ün ışıltılı ve feminen tarafını aydınlatırken sümbülteberle ten üzerinde tutunuyor. Carolina Herrera Good Girl, dip nota olarak tonka fasulyesiyle çok etkili bir kapanış sunuyor. 

Tüm cilt tiplerine uygunluğu ile dört mevsim kullanılabilir bir parfüm.

Gündüz kullanımına uygun olduğu kadar gece yaşamına, yemeklere, davet ve resepsiyonlar gibi farklı mekan ve ortamlarda da çok başarıyla uyum sağlıyor.

Hem abiye, dekolte ve tüm haute couture giysilerle, hem de casual giysilerle mükemmel şekilde kombinlenebiliyor. 

Kusursuz kalıcılığı ile gün içinde sık sık tazeleme gerektirmiyor.